İşte Kadınların 5 Ölümcül Sırrı !

İşte Kadınların 5 Ölümcül Sırrı !

ABONE OL
Temmuz 8, 2024 10:21
İşte Kadınların 5 Ölümcül Sırrı !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1-Peşinden biraz koşun!

Hemen hemen bütün kadınlar “Kaçan kovalanır” politikasını kendilerine ilke edinmişlerdir. Bu biraz da erkeğin yapısından ileri gelir.

2-onlarla konuşun!

Suratı asıksa ve “Nasılsın?” sorusunu “İyiyim” diye geçiştiriyorsa daha fazlasını sor istiyordur. Kadınlar kendileri için çaba sarf edildiğini görmek isterler. Bu konuşmak için bile olsa. O yüzden “İyiyim” cevabından sonra vazgeçmeyip sormaya devam edersen açılır. Ne zaman ve kaç soru soracağının formülü şu: daha yakından tanımaya çalış! Aynı soruyu sormak yerine değiştirip sormayı dene. Mesela, “İşte mi bir sorun çıktı?” “yooooooo!” “Hayır” gibi. Vazgeçmediğini gerçekten dinlemek istediğini gördüğünde açılacak ve sana kendini çok daha yakın hissedecek.

3-Kendine zaman ayır!

Şaka değil. Senin gerçekten kendine zaman ayırmanı ister. Erkek arkadaşlarınla buluş, sinemaya git, yemeğe git, playstationla oyna ama ONU İHMAL ETME! Tabii aynı şeyleri ben de yapacağım. Bu ikinize de iyi gelecektir. Tek beklenti, arkadaşların ve onu arasındaki dengeyi iyi koruman.

4-hangi ortamda bulunduğunu bimek isteler!

Kadınlar erkeklerinin kimlerle takıldığını, hangi ortamlarda bulunduğunu bilmek ister. Bu ilişkilerinin güvende olduğunu hissetmeleri için bir gerekliliktir. Oysa tam tersi durumda yani partnerlerinin kendi kadın arkadaşlarıyla yakınlık kurmasından hoşlanmazlar. Bunun için biri gizli biri aleni iki neden vardır. İlk neden kadınların konuşmayı sevmesi ve bir gün arkadaşlarından birinin ağzından kaçabilecek bir sırrımız olmasıdır. Diğer neden ise; bir gün seninle en yakın arkadaşım arasında bir şeyler başlama ya da yaşanma riski. Gizlidir, çünkü bu korkuyu kendine bile itiraf edemez. Böyle bir durum kadın için iki kere zordur. Hem sevgilisini hem de acısını dindirecek olan yakın arkadaşını kaybeder!

5-KTKKG (Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür) Sendromu!

İlişkiler dünyasında bir süre sonra oluşan bir sendromdur. Gerçi iki tarafta da oluşabilir ama kadınları daha fazla etkilediği düşünülür. Dikkat edilmez ve çözüm bulunmazsa kıskançlık ve sonunda büyük kavgalara neden olur. Çözüm: Mükemmel dünyada yaşıyor olsaydık “Hiçbir kadınla konuşmamak” derdim. Fakat durum öyle değil maalesef.

O yüzden 3 öneri sunuyorum;

Asla başka kadınlara ondandaha fazla ilgi gösterme!

Yanındayken aynı kadın için ard arda iltifatlarda bulunma!

Eğer etkilenebileceğin yalnız bir kadınla tanıştırıldıysan ve ilişki için tehlike çanları çalmaya başlamışsa, en yakın zamanda bir arkadaşınla bu kadının arasını yap!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP