Sizden hoşlanmadığını gösteren 10 işaret

Sizden hoşlanmadığını gösteren 10 işaret

ABONE OL
Haziran 8, 2024 12:50
Sizden hoşlanmadığını gösteren 10 işaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1- İlk mesajı hep siz mi atıyorsunuz?

Bu çok açık, eğer birini seviyorsanız onunla sürekli konuşmak istersiniz! Erkekler de sevdikleri kadınlarla ilgilenirler. Bunu unutmayın! Eğer sürekli ilk konuşmayı siz başlatmaya çalışıyorsanız ve muhabbetin sürmesi için hiçbir gayreti bulunmuyorsa, sizi çok da önemsediğini söyleyemeyiz.

2- Sizinle sadece cinsel tatmin adına takılıyorsa..

Bunu anlamak oldukça mümkün! Hiçbir erkek etkilemek istediği, gerçekten sevdiği kadını en başta yatak odasına götürmez! Sizinle sürekli bu şekilde yalnız kalmaya çalışıyor ve sizi sırf bu yüzden arıyorsa uyanık olun! Bununla aşkı karıştırmamalısınız.

3- Arkadaşı Gibi Davranıyor

Bu oldukça basit! Sizinle diğer kızların güzelliği ya da ne kadar çekici olduğu hakkında rahatça konuşabiliyorsa sizi diğer erkek arkadaşlarından farklı görmediği kesin.

4- Bağlanmaktan Korkuyor

Senin ileriye dönük planlarından ya da onu ele geçireceğin duygusuna kapılıp korktuğunu mu hissediyorsun? Birliktelik hakkında konuşurken sürekli konuları farklı yöne çekip, kapamaya mı çalışıyor? Ne yazık ki, bu da onun uzun süreli ilişki korkusu olduğundan ve sizinle ilgili böyle bir birlikteliğe kalkışmayacağından başka bir şey demek değil!

5- Sosyal Ortamlarda Çekimser

Eğer baş başa olduğunuzda size sarılıp sürekli sevdiğini belli ediyor ama sosyal ortamlarda mesafeli davranıp sizinle ilgilenmiyorsa, bu; insanların aranızda bir şey olduğunu düşünmesini istemediği anlamına geliyor ne yazık ki..

Sizinle gerçekten sevdiği için birlikte olan birinin, sizi kendi arkadaş ortamına sokmak hakkında bir çekincesi asla olmayacaktır!

6- Fazla Flört Düşkünü

Eğer sizin yanınızda bile hiç çekinmeden başka kızlarla flört edebiliyor, onların kıyafetini ya da yeni saçlarını ne kadar beğendiğinden bahsedebiliyorsa size olan ilgisinin azlığından şüphe etmenize gerek yok! Bu, sizinle alakalı herhangi bir birliktelik düşünmediği, düşünse de tek eşliliğin pek de ilişkinize hakim olamayacağı anlamına gelir.

7- Sizi dinlemiyor veya yeterince konuşmuyorsa

Konuşmalarınızı bir düşün; sizin uzun uzun yazdığınız mesajlarınıza tek kelimelik ya da kısa kısa cevaplar veriyorsa; bu, sizinle ilgilenmediğine dair bir ipucudur! Gününüzün nasıl geçtiğini merak etmiyor, ve sizi tanımayı umursamıyor! Ve bu durumda siz de onu tanıyamazsınız, çünkü kendisini size tek kelimeyle açamayacaktır.

8- Arkadaşlarınız Onun Hakkında Endişeli

Bu kısmı kesinlikle es geçmemelisiniz! Sizin fazlaca sevdiğiniz için göremediğiniz çoğu şeyi dışardan bakan objektif bir göz fark edebilir! Arkadaşlarınızın onun ve sizin hakkındaki endişelerine, yorumlarına ve eleştirilerine kulak asın! Onların fikirlerini göz önünde bulundurmayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz.

9- Yaptığınız planlara uymuyorsa

Randevunuza gelemeyeceğini yalnızca “Üzgünüm, gelemeyeceğim.” Tarzı mesajlarla belirtiyorsa korkmanız gerek! Gerçek bir bahanesi olan erkek bunu dile getirmekten çekinmez, üstelik size değer veriyorsa gelemeyeceğini ve nedenini beraberinde bildirir, en yakın zamana başka bir plan yapar! Bunu göz önünde bulundurun.

10- Sürekli Bir Bahanesi Var

Eğer sürekli bir bahane uydurup sizinle olmaktan köşe bucak kaçıyorsa sizinle olmaya pek can attığı söylenemez! Sizinle gerçekten ilgilenen kişi, bir yolunu bulur ve illaki sizi görmek isteyecektir!

Sürekli bahane üretmesini; kötü adam olmamak için, buluşma taleplerinize ve diğerlerine “hayır” demek yerine sizin sormaktan bıkacağınızı umması olarak algılayabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP