Erken Boşalmanın Nedenleri, Çözümü, Tedavisi

Erken Boşalmanın Nedenleri, Çözümü, Tedavisi

ABONE OL
Haziran 17, 2024 14:15
Erken Boşalmanın Nedenleri, Çözümü, Tedavisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erken Boşalma TEDAVİ EDİLEBİLİR

Bu tamamıyla normal ve anlaşılabilir bir durumdur, çünkü bunu kabul etmesek bile, hayatta yapmakta olduğumuz birçok şey seks ile ilişkilidir. Erken Boşalma durumu ile karşı karşıya kalan tek kişinin kendiniz olduğunu düşünmemelisiniz. Dünyadaki erkeklerin % 40 yakını yaşamlarının bir evresinde bir tür cinsel fonksiyon bozukluğu ile karşı karşıya kalmıştır.
Unutmayınız; Erken Boşalma TEDAVİ EDİLEBİLİR ve her erkek bu problemden kurtulabilir. Bunun için, şu üç adımı atmalısınız. İlk adım, sizin bir Erken boşalma probleminiz olduğunu kabul etmektir. İkinci adım, erken boşalmanın kendiliğinden düzelmeyeceğini bilmenizdir. Üçüncü ve son adım ise, bu problemi kökünden ve kalıcı olarak çözmeye istekli olmanızdır.

Erken Boşalma hakkında bazı Soru Cevap’lar

1) Erken Boşalma nedir?
Erken Boşalma bir erkek istediğinden daha önce boşalırsa veya eşini cinsel ilişki sırasında tatmin edemeyecek düzeyde boşalırsa, ortaya çıkan bir cinsel fonksiyon bozukluğudur.

2) Erken Boşalma neden olur ve nasıl kontrol edilebilir?
Seviyesine bağlı olarak, Erken Boşalmanın sebepleri şunlar olabilir:
SEVİYE 1: Kötü mastürbasyon alışkanlığı
SEVİYE 2: Stres veya aşırı duygusal gerilim
SEVİYE 3: Seviye 2 durumunun tedavi edilmemesi sonucu beyinde kimyasal dengesizlik oluşumu
SEVİYE 4: Seviye 3 durumunun tedavi edilmemesi veya kötü tedavi edilmesi sonucunda ortaya çıkan sonuçsal gelişme

Problemin kökeni ne olursa olsun, her bir erken boşalma seviyesi, ereksiyonu devam ettirememesine ve istediği anda boşalma sağlayamamasına yol açan boşalma refleksini kontrol edememe durumudur.

3) Boşalma refleksi nedir?
Boşalma refleksi üretra da başlar ve spermlerin penisten ve sperm kesesinden dışarıya fışkırmasına neden olan istem dışı kasılmalardan oluşur. Bu refleks bir Pubococcygeus (PC) kası tarafından kontrol edilir.

4) Boşalma refleksi üzerinde kontrol sağlamak mümkün müdür?
Boşalma refleksi üzerindeki kontrol basit bir uygulama ile sağlanabilir ve kasların iyileştirilmesi kadar kolaydır. PC kasının doğru çalışması için uygun bir egzersiz kronogramı takip edilmelidir.

5) Problemim serotonin ve dopamin reseptörleri arasındaki dengesizlikten kaynaklanıyor olsa bile, bu egzersizleri benim de yapmam gerekiyor mu?

Tabii, bu dengesizliği ortadan kaldırmanın yanı sıra, normal kas elastikiyeti ve PC kasının kuvvetlenmesine kadar, reflekslerde kontrol sağlamanız mümkün olmayacaktır. Erken boşalma sebebi ne olursa olsun, PC kasının güçlendirilmesi reflekslerde kontrol için çok önemlidir.

6) Bir Erken Boşalma programını nereden elde edebilirim?
En modern Erken Boşalma programları online sunulan doğal tedavilerdir. Ciddi ve oldukça etkili programlar sunan ve aralarında Erken Boşalma seviye 4 üzerine yoğunlaşan programlar bulunan online merkezler vardır(Bu sitede onlardan birisidir).

7) Online programlar gerçekten etkili mi?
Bu programlar bir uzmandan randevu alırken ortaya çıkan travma ve korkuları bertaraf ederken müşteriye özel teşhis ve bilimsel tedavi yöntemleriyle de sizlere en son teknikleri sunma imkânına sahiptir. Hiç şüphesiz, online programlar erken boşalmaya karşı birinci hat tedaviyi oluşturur ve bu problemi çözmekte en hızlı, en güncel ve verimli terapi usullerini sizlere sunar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP