Orgazm ifadesini çözün!

Orgazm ifadesini çözün!

ABONE OL
Nisan 16, 2024 17:00
Orgazm ifadesini çözün!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uzmanlara göre sevgilinizin orgazm anındaki yüz ifadesi, onun aklını nasıl başından aldığınız konusunda çok şey söylüyor. Sevgilinizin arzu dolu ifadesinin altında yaşadıklarının ipucu ve bilinmeyen yönleri gizli!

KORKU İFADESİ

Neye benziyor?

Güçlü bir baskıyla dişlerini birbirine kentliyor.

Ne anlama geliyor?

Her ne kadar orgazmını geciktirmek istese de dönüşü olmayan bir noktaya gelmiş. Seks terapisti ve loveologyuniversity.com’un sahibi Ava Cadell, “kasılmış bir çene, onun destek almak için vücudundaki başka kaslardan destek almaya çalıştığının işaretidir” diyor.

Yapmanız gereken

Sevişirken bu hale geldiğinde pozisyon değiştirmeyi teklif edin. Uzatılmış orgazm kitabının yazarı Patti Taylor, erkeğiniz bu sayede kendisi kasmayı bırakıp yavaşlayacağını söylüyor.

> > > > > >

GÖZLERİ TAMAMEN KAPALI

Neye benziyor?

Sanki meditasyon yapar gibi göz kapaklarını öylesine sıkı kapatır ki, hiç bir şeyi göremez.

Ne anlama geliyor?

Çoğu erkek görselliğe önem verirken, sevgiliniz büyük olasılıkla yaşadığı anın heycanından etkileniyor. Gözlerini bu şekilde kapatarak anın tadını çıkarıyor.

Gözlerini sıkı sıkı kapamasının sebebi konsantrasyonunu bozmak istememesi ve yaptığına odaklanmak istemesi de olabilir. Tıpkı kadınların orgazm anını kaçırmak istemediklerinde yaptıkları gibi.

Yapılması gereken

Bu deneyimden aldığı keyfi artırmasına yardımcı olabilmek için odadaki ışıkları azaltabilir ve gözlerini bağlayabilirsiniz. Hafif hafif inleme sesleri çıkararak da yaptıklarınızdan keyif aldığınızı ona da belirtebilirsiniz.

> > > > > >

AĞZINI İYİCE AÇIYOR

Neye benziyor?

Klasik orgazm yüzü. Ağzı tamamıyla gevşek.

Ne anlama geliyor?

O zevk dolu ana ulaşmış ve tam anlamıyla rahatlamış. Cadelle göre, kendini bırakmaya hazır, güven dolu bir erkekle karşı karşıyasınız. Sizi ve kendini rahatlamının yollarını çok iyi biliyor.

Yapmanız gereken

Aldığı zevki daha da artırmak için onunla rahat bir şekilde konuşun. “İçimde olman çok hoşuma gidiyor” gibi bir cümlenin yaratacağı etki inaılmaz olacaktır. Erkeğiniz kendini kısıtlamak istemediğinden, size daha da zevk vermek için çabalayacaktır.

> > > > > >

DİLİ DIŞARDA

Neye benziyor?

Dudakları belirgin bir şekilde aralık ve dili ağzının kenarına veya üst dudağına değiyor.

Ne anlama geliyor?

Cadell’e göre, erkeğiniz bu şekilde kendisini tutmaya çalışıyor. Yüzünün takındığı korku ifade sinden farklı olarak bunun hisleriyle ilgisi yok. Dili dışarı çıkarmak genelde yalan söyleyen insanların yaptığı bir davranış şeklidir. Yani bu, doğruları söylemek istemesinin fiziksel görünüşüdür. Dudaklarını yalayarak da bu gerçeklerden kaçar.

Sevgiliniz böyle bir durumda yalan söylemiyor olsa da, düşünce şekli aynı olabilir. Hislerini sizden saklar çünkü onları açmak konusunda pek rahat değildir. Cadell, erkekler sizin yanınızda kendini açmak konusunda sıkıldıklarından, anın kontrolünü genellikle bu şekilde ele geçirmeye çalışıyorlar.

Yapmanız gereken

Egosunu okşayın. Güzel bir seks seansının ardından, yatakta tam olarak neden hoşlandığınızı onla paylaşın. Siz tam orgazm olmak üzereyken kalçasını oynatması veya ellerini kullanması hoşunuza gitmiş olabilir. Bunları ona tüm içtenliğinizle söyleyin. Taylor “bunlar, bir dahaki sefere partnerinizin kendisini daha rahat hissetmesini ve çok daha özgür davranmasını sağlayacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP