Yüreğir’in yürekli adayı Mekin Şahin, çalışmalarını sürdürüyor

Yüreğir’in yürekli adayı Mekin Şahin, çalışmalarını sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir Belediye Başkanı Adayı Mekin Şahin, “Yüreğir Adana’nın kalbidir. Yüreğir değişim ve dönüşümle yeniden inşa edilmeden Adana evrensel kent olmaz.” dedi.

ABONE OL
Ocak 2, 2024 18:25
Yüreğir’in yürekli adayı Mekin Şahin, çalışmalarını sürdürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mekin Şahin ” Ýüreğir Adana’nın kalbidir. Yüreğir değişim ve dönüşümle, yeniden inşa edilmeden Adana evrensel kent olmaz.” Dedi.

CHP’den Yüreğir belediye başkan adaylığını sürdüren Mekin Şahin, çalışmalarını hızlandırdı. Bilinen ve uygulanan belediye yönetimini biçimini eleştirerek, halk iradesini yok sayan popülist çıkışlarla uygulama yapılmasını doğru bulmuyorum dedi.

Her mahalle hizmet verilecek birimler diyen Şahin, halkın iradesi mahalleye verilecek hizmetleri belirleyecek ve ayni zamanda denetiminide yapacak dedi.

İradeyi örgütleyecek ve aktive edecek projemiz, her mahallede fiziki koşulları hazır olan merkezlerde çalışma yapacak mahalle meclisleri sağlayacak dedi…

Mekin Şahin yaptığı açıklamada kentler insanların işten eve, evden işe gittiği yaşam alanları olmamalı. İnsanlar ulaşımıyla, alt yapısıyla, yeşil alanlarıyla, doğayla iç içe mekanlarıyla, sanat-spor- kültürel faaliyetleriyle haz aldığı yaşam merkezine donusturulmelidir. Bu amaçla Yüreğir’de huzur ve mutluluğu yaratacak ve yaşatacak 17 projeyle hazırlandık. Yüreğir yeniden inşa edeceğiz!

Çünkü Yüreğir değişmeden ve dönüşmeden Adana mega kent olamaz. Yüreğir Adananın kalbi olan merkez ilçedir dedi.

Mekin Şahin

Kozan ilçesi doğumlu olan Şahin, bizim için ırk, inanç ve mezhep öncelik değildir.

Tümüne saygı duyarız. Hedefimizde sosyal belediyecilik anlayışıyla adaletli ve ahlaki değerlere önem veren uygulamalarla tüm Yüreğir halkına hizmet vermek olacaktır dedi.

Tek hedef insanca yaşatmak için Yüreğiri yeniden yaratmaktır!

CHP tabanının söz ve karar sahibi olması gerekir. Hakim huzurunda üyelerle yapılacak on seçimi doğru buluyorum . Ama her koşulda partimin adayı olma mücadelesinde olacağım” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP